Mekanik Zincirli Caraskal

Ürün Genel Bakış

Mükemmel ve etkili çalışma

Beta Vinç olarak satışını yaptığımız manuel zincirli caraskal lar kalitelisi ve dayanıklılığı ile size uzun yıllar sorunsuz çalışma garantisi sağlar. Kaldırma kapasitesi 10,000 kg'a kadar olan BM2 manuel zincirli caraskal lar ve 20,000 kg'a kadar kaldırabilen BMP manuel zincirli caraskal lar olmak üzere bol çeşit seçeğeniğimiz vardır.

Güvenlik,

Tüm Beta Vinç ekipmanlarının kilit noktasıdır ve manuel zincirli caraskal için bir istisna değildir. Çift sürgülü Weston tarzı fren, 2 fren diski ile 4 frenleme yüzeyi sağlıyor. Fren kire karşı korumayı en üst düzeye çıkarmak için tamamen kapatılmıştır. Vinçin sağlam yapısı, çelik bir  kutusu çarkı kapağı içerir.

Yüksek mukavemetli, 80 derece, galvanizli alaşımlı çelik yük zinciri, yüksek korozyon direncine sahiptir ve DIN kancaları, alaşımlı çeliktir ve ısı ile işlenir ve kanca mandalları ve extra muayene noktaları ile donatılmıştır. İşlenmiş zincir dişlisi ve dişliler daha yumuşak, daha verimli ve güvenilir bir çalışma sağlar. Buna ek olarak, açık tip zincir tahrik mekanizması basit bakım ve temizleme sağlar.

Kaldırma ekipmanlarına uyarlanma

Zincirli caraskal 

kanca askılı modelleri olarak veya şaryo arabalı modelleri mevcuttur. Şaryo, manuel itme veya elle zincirli şaryo  çalıştırma özelliğine sahiptir.
BMP modelleri ayrıca, ürünün daha sağlam hale getirilmesi için yük tekerleğini desteklemek için bir tampon sınırlayıcı ve bir ekstra yatak ile donatılmıştır.

Tehlikeli ortamlar için exproof da mevcuttur.